Weecomi nedir ?

Ya zamanla gidersin, ya da zamanla yok olup gidersin

Weecomi nedir ?

Kobiler Ticaretin bel kemiğidir. Ama global değişen dünyada kobiler büyük AVM ve teknolojiye karşı çaresiz kalmışlar ve bir çoğu yok olma tehlikesi ile içiçe kalmışlardır.

Yönetimlerin farklı destekleride bu aşamada bazan çaresiz kalmıştır. Weecomi olarak bizler burada kobilerin kurtuluşunu bir birlerine bağlayarak bir çatı altında dayanışma ile çözülebileceğini 6 yıllık bir arge çalişmamızla tesbit ettik Weecomi olarak kobilere ; şunu soru yoruz ?

 1. Aylık kaç müşterin var  ?

 2. Sana yeni müşteri getirsek bize % kaç indirim sağlarsın

 3. Uluslar arası reklamının yapılmasını istermisin ücretsiz

 4. Kendi müşterilerinin başka weecomi mağazalarında yaptığı alış verişlerden para kazanmak istermisin ?

 5. Markalaşmak istermizin

 6. Müşteri sadakat proğramı istermisin ?

 7. Kendi müşterine özel Q kod ve Özel baskılı kart istermisin ?

 8. Kendi müşterilerin ve Diğer Weecomi müşterilerine sms video mail aracılığı ile kampanyalarını duyurmak istermisin

 9. Daha fazla kazanmak istermisin

O zaman Dünyanın Enbüyük AVM si olan Weecomi fırsatlar Dünyasına hoş geldiniz

Weecomi Fırsatları

 1. Müşterilerinizi devamlı artırır ;

  Olduğunuz ülkede Weecomi App store müşterilerini çeşitli kampanyalarla size yönlendirir . ve rakiblerinize karşı sizi korur

  Örneğin: Aynı cadde üzerin 500 metre içinde tek bir işletme ile anlaşma yapar bu şekilde o caddedeki müşterileri size yönlendirir

  1. Diğer Farklı sektörlerdeki Weecomi müşterilerini sana yollar ve sadece Kobinin tanımlayacağı bir indirim taleb eder ve Bu indirimi siz müşteriyi yerinde yapmazsınız.

   Örneğin ; Bir müşteri size geldi ve 100 TL lik bir alış veriş yaptı ve sizin indirim oranıız % 20 müşteri Kredi kartı yada nakit olarak size ödemesini 100 tl olarak tamamını yapar . size bıraktığımız cihaza Q kodunu okutur biz müşteriye anında indirim tuatrını heabına yükleriz . Ay sonunda kaç müşterimiz geldi ise indirim oranı hesaplanır her ayın 1 ile 5 arasında size fatura kesip bizim daha önce sizin adınıza müşterilere yüklediğimiz indirim tutarlarını ödersiniz.

  2. Anlaşmalı kobimiz olduğunuz zaman APP storede Ve play storede firmanızla alakalı Reklam içerik bilğiler ve kampanyalar gibi paylaşımlar yapa bilirsiniz
  3. Kendi müşterilerinize Q kod ve Kart dağıttığınızda onların başka Weecomi mağazalardan yaptığı alış verişlerinden ömür boyu kazanç sağlarsınız.

   Örneğin : Siz kasapsınız ve 3.000 bin müşterinize size özel Q kod ve kartları dağıttınız sizin müşterileriniz Kasaba ,manava,çiçekçiye,eczane.market,manav  ve kafelere gidecek siz bunlardan ömür boyu kazanacaksınız   3.000 müşteriden her birinden diğer mağazalardaki yaptığı alış verişlerden 1 Tl kazansanız  ayda 3.000 Tl gelir minumum ne dersiniz 

  4. Müşterilerinize özel Q kod ve Kart dağıtarak sadık hale getire bilirsiniz

   Weecomi tarafından üye iş yerlerine gönderilen müşteriler bir DATABASE kayıt edilir.Bu sayede Üye İş Yerimizin kayıtlı müşteri sayısı sürekli bir artış gösterir ve dilediği zaman bu müşterilere çeşitli kampanya ve promosyonlarını Weecomi App SMS özelliği ile duyurabilir.

 2. SMS VE Video Mailing; Üye iş yeri dağıtmış olduğu Plastik Kart müşterilerinin akıllı telefonlarına Weecomi App SMS ve Video Mailing özelliği ile sms marketing veya video marketing reklam seçeneklerini uygulayabilir.

 3. Lokasyon bazlı SMS; O bölgede bulunan kullanıcıları Weecomi App “GEO Location” ile tespit edebilir, anlaşmalı üye iş yerlerimiz belirli dönemlerde kendi reklamını bölgede ki kullanıcılara duyurabilir.

 4. Sponsorlu Aramalar: Weecomi App üzerinde müşterilerimize kategoriye göre sıralama gösterilmektedir örneğin Kapı satışı yapan firmaların kategorisinde en üst sırada bu sayede yer alabilirsiniz.

 5. Navigasyon:  Weecomi App Nagivasyon’da yer alabilirsiniz